FREE SHIPPING ON ALL ORDERS OVER $75

Obstawianie sportów studenckich: czy to jest legalne?

Sporty uniwersyteckie w USA mają ogromne zwolenników, a ludzie pakują się na stadiony i dostrajają się do oglądania meczów futbolu uniwersyteckiego i koszykówki. Jednak jedną kwestią, która była dyskutowana od lat, jest to, czy obstawianie sportu na studiach należy uznać za legalne.

ludzie pakują się na

Obecna sytuacja

W tej chwili tylko garstka państw pozwala obstawiać sporty na studia. Większość stanów postanowiła zakazać wszystkich zakładów sportowych, pozwoliła jedynie na obstawianie profesjonalne sporty, albo pozostawiła decyzję całkowicie kasynom i sportowcom.

 1. Dlaczego to ma znaczenie?
 2. Istnieje kilka powodów, dla których obecna sytuacja ma znaczenie.

  • Po pierwsze, ogranicza ilość przychodów, które można wygenerować z zakładów sportowych. Jeśli więcej stanów pozwoliło na zakłady na sporty na studia, przemysł bukmacherski.
  • Po drugie, tworzy niespójności w ramach przepisów państwowych. Jeśli ktoś może postawić na sporty uniwersyteckie w jednym stanie, ale nie w innym, tworzy to mylącą i potencjalnie niebezpieczną sytuację.
 3. Argumenty przeciwko legalizacji zakładów sportowych uczelni
 4. Przeciwnicy zakładów sportowych college’u argumentują, że miałoby to negatywne konsekwencje zarówno dla sportowców uczelni, jak i integralności sportów uniwersyteckich w ogóle.

  • Obstawianie sportów studenckich może prowadzić do przekupstwa i innych form korupcji.
  • Sportowcy z college’u mogą być w kompromisowej pozycji, jeśli wiedzą, że ludzie obstawiają swoje gry.
 5. Argumenty za legalizacją zakładów sportowych uczelni
 6. Zwolennicy zakładów sportowych college’u argumentują, że jest to osobisty wybór i że faktycznie może przynieść korzyści sportowi uczelni.

  • Legalizacja zakładów sportowych na studiach przyniesie ogromne przychody do szkół wyższych i uniwersytetów.
  • Może to również zwiększyć oglądalność gier, ponieważ ludzie byliby bardziej zainteresowani grami, w których mają pieniądze.

uczelni   
  Zwolennicy zakładów sportowych college

Przyszłość zakładów sportowych studenckich

Gdy więcej stanów zaczyna legalizować zakłady sportowe, kwestia tego, czy zezwolić na zakłady na sporty na studia. Oczywiste jest, że istnieją zalety i wady dla obu stron argumentu i nie ma jasnej odpowiedzi. Ostatecznie to do poszczególnych państw będzie ustalenie, czy gg.bet zezwolić na obstawianie sportu na studiach.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *